Hakkımızda
 

Kullanım Şartları

 

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi ÇEPAŞ Galvaniz Demir Çelik A.Ş'ye aittir. İşbu web sitesine; http://www.cepas.com.tr web adresinden ulaşılmaktadır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul etmektesiniz.

Web sitemizden, kullanım izni olmadan hiç bir şekilde yazı, makale, tanım, resim ve çizim ile ilgili bir bilgiyi başka bir yerde kullanamazsınız ve izinsiz dağıtamazsınız. Bütün hakları ÇEPAŞ Galvaniz Demir Çelik A.Ş'ye aittir. Aksi durumda, hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

http://www.cepas.com.tr yönetimi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Kullanıcıların bildirdiği adres, kullanıcılara yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. ÇEPAŞ Galvaniz Demir Çelik A.Ş, kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. ÇEPAŞ Galvaniz Demir Çelik A.Ş'nin iş başvuru ve iletişim formunda bazı bilgiler istenmektedir, kullanıcılar burada talep edilen bilgileri kendi rızalarıyla verir. Hiç bir hak talep edemez.