Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında üretime başlayan Çepaş, bugün yoğun bilgi birikimini ve tecrübesini sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde adından söz ettirecek noktaya getirmiştir. Çepaş, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik pazarlama faaliyetlerini arttırarak sürdürürken, sektörün önemli oyuncularından Gonvarri Group ile birleşmiş, mevcut gücünü daha da sağlam bir temele oturtmuştur.

Çepaş, ürün kalitesinin yanı sıra sunduğu hizmet kalitesiyle de iş ortaklarına dünya standartlarında bir üretim vadetmektedir. Arkasında durduğu bu kalite anlayışını, bünyesinde bulunan kalite laboratuvarı ile desteklemektedir. Çepaş Kalite Laboratuvarı’nda girdi malzeme veya ürün kalitesi değerlendirilmekte, müşteri beklentisi ve spesifikasyonlara göre doğrulanmaktadır. Laboratuvar; kapsamındaki testlerde müşteri şartlarını üst seviyede ve yüksek güvenilirlik ile karşılayabilecek kapasitede hizmet vermektedir.

Bugün Çepaş, her geçen gün artan yatırımları, sürdürülebilirlik politikası, iş güvenliği ve insan sağlığına verdiği önem, çevreye duyduğu saygı ve vazgeçilmez değerleriyle Gonvarri’nin lider konumuna katkı sağlayan öncü bir firmadır. Türkiye’nin markaları haline gelecek 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Avrasya Tüneli projelerinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Çepaş, dinamik ekibi ve geleceğe güvenle bakan vizyonuyla Türkiye’ye, dünyaya ve en önemlisi hayata değer veren projelere imza atmaktan gurur duymaktadır.

Sektöründe bir dünya lideri...
Gonvarri Group

Çepaş, 2013 yılında imzaladığı anlaşma ile İspanyol Gonvarri ile ortaklığa adım atmıştır. Böylece Çepaş’ın yerel gücü, global bilgi birikimiyle birleşmiştir.

Gonvarri yassı çelik ve alüminyum işleme piyasasında lider bir şirkettir. 50 yılı aşkın tecrübesiyle altı iş kolunda çok çeşitli ürünler üretmektedir: Otomotiv, Yol Güvenliği, Enerji, Depolama, Model Makine Parçaları ve Endüstri.

 İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye
Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27
E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr
İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27

E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr