Poligonal Direkler

Aydınlığa Yön Veriyoruz.

Poligonal Direkler

Yaşam, 24 saat son sürat akıyor. Enerjinin ulaşmadığı tek bir karanlık nokta bile bu muazzam hızı durdurabilir hatta insana, çevreye geri dönülmez zararlar verebilir.

İşte bu nedenle Çepaş, CE Onaylı ve çevre dostu aydınlatma direkleri ile Türkiye’de bir ilki başarmış, çevreyi koruma, enerji tasarrufu, insan sağlığı ve emniyeti, can ve mal güvenliği özelliklerine uygun ürünlerle tüm dünyaya açılmıştır.

Çepaş’ın üretimini yaptığı standart aydınlatma direklerinin yanı sıra fark yaratan ürünleri arasında bulunan asansörlü direkler ile projektör bakımları daha kolay ve verimli bir şekilde yapılabilmektedir. 12 metreye kadar tek parça, 110 metreye kadar parçalı direk üretiminin yanı sıra Çepaş’ı sektördeki firmalardan ayıran diğer bir özelliği ise özel tasarım direk üretim kabiliyetidir. Çepaş’ta stadyum ve diğer küçük ölçekli mekanların ihtiyacı için etkin aydınlatma sistemleri tasarlanıp, temin ve montajı yapılabilmektedir. Konik ve poligon olmak üzere iki gövde seçeneğine sahip, özel tasarımlı aydınlatma direkleri de üretilebilmektedir.

Çepaş; Avrasya Tüneli, Hakkâri Yüksekova Havalimanı ve Balıkesir Edremit Havalimanı projelerinde Türkiye’nin geleceğine bir ışık yakmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


Poligonal Direkler:

Otoyol, Cadde ve Sokak Aydınlatma Direkleri

Özellikle şehirlerarası otoyollar, şehir içi sokak ve caddeler, kavşaklar, parklar, fabrikalar, şantiyeler ve işyerleri gibi alanların aydınlatmasında kullanılan direkler, çeşitli yüksekliklerde üretilebilmektedir.

Projektör Direkleri

Asansörlü, koruma merdivenli ve portatif merdivenli olarak üretilebilen projektör direkleri; park, piknik alanı, açık alan, meydan, otopark, liman ve havaalanı aydınlatmaları gibi geniş alanlarda en çok kullanılan direk tipleridir.

Stadyum Direkleri

Aksi talep edilmedikçe koruma merdivenli olarak üretilen stadyum direkleri; stadyum, sosyal spor tesisleri gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Özel Direkler

Çepaş; poligonal, dairesel tip ve boru tipi olmak üzere üç gövde seçeneğine sahip özel tasarımlı aydınlatma direklerini, kullanım alanına göre farklı boy ve ölçeklerde, bir, iki, üç veya dört konsollu olarak imal etmektedir.

Ayrıca;

Çeşitli ölçülerde kamera, totem/reklam ve bayrak direkleri müşterilerinin taleplerine göre üretilmektedir.
Tüm tipteki direkler için rüzgar salınım, statik ve temel hesap çalışmaları da yapılmaktadır.

Galeri

 İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye
Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27
E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr
İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27

E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr