Çerez Politikası

Sorumluluk Muafiyetleri (Feragatname)

Bu internet sitesi Çepaş tarafından yasal olarak elde edilmiş iç ve dış kaynakların oluşumuyla iyi niyetle hazırlanmıştır ve mevcut durumunda Ziyaretçilere sunulmaktadır ve hatalar ya da yanlışlıklar içerebilir. Çepaş bu internet sitesinde ya da işlem yaptıkları sitede ya da bu sitede bulunan metin bağlantıları (bağlantılar) ile erişilen kendi yasal feragatnameleri ve gizlilik ilkeleri bulunan üçüncü parti internet sitelerinde bulunan bilgi, içerik, yazılım, malzeme ya da ürünlerden ortaya çıkan zararlardan sorumlu değildir. Özellikle Çepaş bu siteyi etkileyen hizmet kesintisinden kaynaklanan direk ya da dolaylı kayıp ya da zararlardan sorumlu değildir. Çepaş doğruluk, güncelleme ve/veya hiçbir türden veri ya da bilginin eksikliğinden (tamamen ya da kısmi) kaynaklanan sorumluluk kabul etmez ve üçüncü parti internet sitelerinden sağlanan içerik, veri ya da bilgiler için de sorumluluk kabul etmez. Aynı zamanda Çepaş ziyaretçinin kullanımından kaynaklanan, güvenli olmayan ya da eski tarayıcı kullanımından kaynaklanan, tarayıcıda kimlik kodları kullanımından ya da şifrelerden ya da depolama aygıtlarının kullanımından kaynaklanan ya da arızalardan kaynaklanan hasar, hata ya da yanlışlıklardan dolayı sorumlu değildir. Çepaş internet sitesinde virüs bulunmamasına özen gösterir, ancak yabancılar tarafından virüs ya da başka etkenlerin sokulmadığına dair garanti vermez, yani, sistem ya da kullanıcı dosyalarını değiştirebilecek olan virüs ya da diğer etkenlerin varlığından ortaya çıkan hiç bir türdeki hasardan sorumlu değildir.

Erişim Koşulları Alanı Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Ziyaretçiler erişimden kaynaklanan ilişkileri yöneten Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını açık şekilde kabul eder. İnternet sitesine erişimden ortaya çıkan her türlü anlaşmazlığın çözümü için Ankara Mahkemeleri yetkilidir. Ziyaretçiler tekabül edebilecek olan diğer tüm genel ya da özel yetki sınırlarından feragat ederler.

Çepaş (Gonvarri Grup) Galvaniz Demir Çelik Maden İnş. Nak. Tic. ve San. A.Ş. / İstanbul yolu 25. Km Saray Mah. 175. Sokak No: 2,2/A Kahramankazan, Ankara, Türkiye.

 İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye
Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27
E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr
İletişim

175. Sokak No: 2 - 2/A (İstanbul yolu 25.KM.) Saray Mahallesi Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 815 47 23
Fax: +90 312 815 47 27

E - Mail: info@cepas.com.tr
İhracat: export@cepas.com.tr